Tibia

Wszystko o Tibi i OTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszam na liste ots! otsjacyk.fora.pl
Kliknij wejdz!!

#1 2012-09-08 18:43:19

kickflip

http://i12.tinypic.com/8gjenv9.png

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 27
Punktów :   

MyPay poradnik !!

Zarabianie na MyPay.pl

MyPay.pl jest serwisem w którym za wykonywanie różnych ofert dostajesz pieniądze, jest to wypłacalny serwis. Stawki ofert wahają się od 15 do 80 gr.


Daje nam to około 5zł dziennie za wszystkie wykonane akcje. Akcje odświeżają się co 24h, lecz są takie które odświeżają się co 4 godz. Czyli średnio wychodzi że w jedynym dniu przy pracy ok. 30min zarobimy +5zł
(więcej inf. na dole poradnika)

Rejerstracja:
Przechodzimy do strony rejestracji: http://www.mypay.pl/?ref=116259&subid=


Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i intuicyjna. Wypełniamy 4 okienka i aktywujemy konto poprzez email który przyjdzie na skrzynkę

Po wejściu w zakładkę „Akcje” mamy przed oczami taki widok:



Aby zacząć zarabiać klikamy w „szczegóły” przy wybranej ofercie i „weź udział”. Przenosimy się na stronę na której wypełniamy dane i czekamy na linka potwierdzającego. Po kliknięciu w link potwierdzający autentycznośd Twoich danych(potwierdzasz że to Ty, a nie ktoś inny) czekasz na dodanie pieniędzy do Twojego konta.

Fakty, Mity, Informacje i Przestrogi

1. Pamiętaj, żeby potwierdzad w e-mailu kody aktywacyjne z tych stron.
2. Przy wypełnianiu danych nie trzeba podawad prawdziwych danych, aby akcja była zaliczona musisz podad jedynie poprawny email oraz numer telefonu (nie w stylu 666666999), najlepiej żeby był wiarygodny, np. 798555663 czy 785659896.
3. Jako imię/nazwisko itd. nie wpisuj fraz(słów) typu: „dasd”, „cnzkxcjnaso”.
4. Między wypełnianiem akcji(powtórnie w jednym dniu) trzeba wyczyścid ciasteczka w przeglądarce, inaczej nie będą one zaliczane przez mypay ponownie co się wiąże z brakiem $$$(pieniędzy).
5.- Codziennie warto założyd nowy e-mail, bo na jeden e-mail tylko raz można wypełnid akcje (wyjątkiem jest "offersclick" gdzie tylko trzeba zmienid dane i numer telefonu)
6. Akcje: MacBook i Iphone. Między tymi dwiema akcjami trzeba wyczyścid ciasteczka oraz podad inne dane przy wypełnianiu.
7. Najlepiej tworzyć emaile na poczcie interia.pl. Zakłada się je bardzo szybko, przez wyrobienie potrafię zrobić to w ~~10sec.
8. Pieniądze są zaliczane różnie, czasem po 30 sekundach, czasem musisz czekad 3-4h, są też oferty na których zaliczenie czekasz do 24h. Akcje takie jak: iphone 4 Konkurs”, „HTC do zgarnięcia..” są zaliczane co tydzieo. Czyli wypełniając w tygodniu np. „iphone 4 Konkurs” 14 razy dostajemy 14x0,25 czyli 3,5zł.
9. Minimum do wypłaty to 7.50zł. Przy wypłacie na konto PP(Paypal) z pieniędzy, które zarobiliśmy odliczane jest 1,9% kwoty + 0,35 €. Czyli z zarobionych 7.50zł dostajemy ~6,95zł.
10. Wypłaty odbywają się co 3 dni.
11. Wszystkie akcje/konkursy są w 100% darmowe. Wszystko może wydawad się skomplikowane i na pierwszy rzut oka jest to dużo roboty, ale po pewnym czasie nabierze się wprawy i będziecie zarabiali 10-15zł/dzieo. P.S. Nie denerwuj się jeśli od razu nie doliczy Ci zapłaty! Jak wspomniałem w pkt. 8, niektóre akcje zaliczane są od razu a niektóre potrzebują na to paru godzin.

Ten poradnik nie jest mój tylko użytkownika Bios.


Zapraszam do zarabiania ze mną!!

Korzyści z Rejerstracji z mojego reffa:
-Reffback 60%, czyli dostajesz 40% kwoty której na tobie zarobiłem
-Możesz do mnie pisać jeżeli potrzebujesz pomocy - kalolek2@gmail.com

Offline

 
Stopeczka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky Hostomice septiky przegrywanie kaset vhs warszawa